KATEGORİLER
SEPET

Hakkımızda

Hakkımızda

İki vizyoner mühendisin ortaklığı ile oluşan 20 yıllık tekstil yan sanayindeki tecrübemizi, konfeksiyon üretimi ile birleştirip, OXY  markası adı altında tüketicilerimize sunuyoruz.

2500 M2 üretim alanımızda yurt içi ve yurt dışı sektörümüzün zirve markalarına hizmet veriyoruz. Doğa dostu, insan sağlığına yararlı, tamamen hijyenik koşullarda yapılan üretimimiz dünyadaki bir çok ülke tarafından kabul görüp severek kullanılıyor.

OXY maske ülkemizin ve avrupa’nın test sonuçları en iyi maskesi olup, moda ve koleksiyon bakımından ilk üretilen üründür. Vizyonerliğimiz sayesinde ilk olmanın gururunu yaşıyoruz. Yurt içi ve yurt dışında ürünümüzü beğenip destekleyen, marka oluşturmamızda bize yardımcı olan tüm tüketicilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz .

Amacımız ve vizyonumuz sektörde farklılık yaratacak bambaşka ürünleri en üstün kalite seviyesi ile tüketicilerle buluşturmak. İşimizi çok severek yapmamız bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz .

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.