KATEGORİLER
SEPET

İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

 

15 günlük iade süresi doldu, ürünü iade edebilir miyim?

Yasal iade süreci dolduğunda, her ne sebepten olursa olsun iade kabul edemiyoruz.

Faturamı kaybettim, iade işlemini nasıl yaparım?

Üyelik girişi yaptıktan sonra Hesabım>Siparişlerim>Sipariş Detay sayfasına gidin. “Fatura Görüntüle” bölümüne tıklayarak, satın aldığınız ürün veya ürünlerin faturasına ulaşabilirsiniz.

Hangi ürünler iade edilemez?

Mayo iç çamaşırı ve maske ürünleri hijyen sebebiyle iadesi kabul edilmemektedir. Diğer ürünler için kullanılmamış ve etiketi çıkarılmamış olması yeterlidir.

İade ürünlerin kargo masrafları kime ait?

İadelerinizi ilgili kargo şirketine iade kodunuzu ibra ederek ÜCRETSİZ olarak gönderebilirsiniz. Kargo iade kodunu iletmemeniz durumunda kargo ücreti tarafınıza aittir.

İade ya da iptal edilen siparişin ücreti hesabıma ne zaman geçer?

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarının uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade koşullarına uygun değilse adresinize geri kargolanır, uygun ise 7-10 gün içerisinde süreç tamamlanır.İptal ve iade süreci tamamlandıktan sonra konuyla ilgili kayıtlı e-mailinize bilgilendirme mesajı gönderilir. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanızla ilgildir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genellikle 2-3 gün içerisinde banka kartıyla ödeme yaptıysanız iade sürece daha uzun olabilir. Eğer taksitli alışveriş yapıldıysa paranız taksit sayısı kadar ayda geri yansıtılır.

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Oxyofficially ,müşteri memnuniyetine çok önem veren bir markadır. Ürünü, zarar görmemiş olması koşuluyla hiç bir sebep olmadan 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Markamız hijyen sebebiyle mayo, iç çamaşırı ve maske ürünlerinin iadesini kabul etmemektedir. Ürünleri orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.İade işlemi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Hesabınıza giriş yapın. Hesabım menüsünden siparişlerim bölümüne gidin.
  • Detaylar menüsünden iade etmek istediğiniz ürünü ve adedini seçin.
  • Ekranda çıkan iade kodunu not alın.
  • Ürünleri tek bir poşete koyarak faturanızı ve iade kodunuzu ilgili nakliye şirketine 7 gün içerisinde iletin.
  • İade ürün tarafımıza ulaştığında süreç en kısa sürede sonuçlanacak ve tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. (İade kodu nakliye şirketine iletildiğinde iade adresi girmenize gerek yoktur.)

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.